Copyright 2024 - Rodzinny Ogród Działkowy "ZALESIE" w Lędzinach

Festyn z okazji Dnia Dziecka

W dniu 19.06.201 r. w piękne niedzielne popołudnie na terenie ROD „Zalesie” w Lędzinach k/Opola odbył Dzień Dziecka, festyn kierowany był zarówno do tych najmłodszych, trochę strasznych jak i tych najstarszych dzieci – rodziców, dziadków :)  

b_415_233_16777215_0_0_images_IMG_20160619_144305.jpgImpreza była bardzo dynamiczna, wypełniona licznymi atrakcjami i zabawami, jak puszczanie wielkich baniek mydlanych, malowanie twarzy, malowanie na folii. Były konkursy: dmuchanie balonów – który pierwszy pęknie, konkurs plastyczny – kwiaty na działce. Najwięcej emocji wzbudziło przeciąganie liny. Odbył się również Bieg Małego Działkowca. Dla zwycięzców konkursów oraz osób wyróżnionych były nagrody rzeczowe. Jednak każde dziecko biorące udział w zabawie zostało nagrodzone. Organizatorzy zapewnili również poczęstunek dla wszystkich w postaci słodkich pyszności, soków i napojów.

W całej imprezie pomagała nam przemiła Pani Justyna – animatorka zabaw dziecięcych. Festyn zakończył się wspólnym zdjęciem. A ze strony rodziców i dziadków otrzymaliśmy podziękowania za pierwszy w historii działek ROD „Zalesie” festyn zorganizowany dla dzieci. Mamy nadzieję, że tegoroczny festyn stanie się już corocznym :)

Bogusław Wąsik
Prezes ROD „Zalesie” w Lędzinach

GALERIA ZDJĘĆ

f t g m

UWAGA!
 
Obowiązuje całkowity zakaz wjazdu samochodami o DMC powyżej 3,5 tony na teren ogrodu.

 

Każda ingerencja osób nieuprawnionych w skrzynki elektryczne na terenie działek będzie zgłaszana na policję

 
 

Na terenie całego kraju, także w ogrodach działkowych, obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ SPALANIA ODPADÓW ZIELONYCH (biodegradowalnych).